Не смогли найти необходимый документ?

Воспользуйтесь поиском в верхней правой части сайта

 

ДСТУ 2708:2006  Національний стандарт України. Метрологія. Повірка засобів вимірювальної техніки. Організація та порядок проведення

ДСТУ 2708:2006 Метрология. Поверка средств измерительной техники. Организация и порядок проведения

Статус: действующий

Область применения стандарта:

Цей стандарт установлює основні положення щодо організації, порядку проведення та оформлення результатів повірки засобів вимірювальної техніки.

Стандарт є обов'язковим для підприємств (їх об'єднань), установ і організацій, незалежно від форм власності та виду діяльності, що діють на території України, фізичних осіб — суб'єктів підприємницької діяльності, які експлуатують, випускають з виробництва, ремонту та в продаж і видають напрокат засоби вимірювальної техніки (далі — заявники) і для національного наукового метрологічного центру, державних наукових метрологічних центрів, (далі — наукові метрологічні центри) та територіальних (регіональних) органів (далі — територіальні органи) спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади у сфері метрології (далі — ЦОВМ), а також повірочних лабораторій підприємств і організацій, уповноважених (акредитованих) на проведення повірки.

Цей стандарт також поширюється на фізичних осіб, які не є суб'єктами підприємницької діяльності, — власників засобів вимірювальної техніки, результати вимірювання якими застосовують для виконання розрахунків за спожиті для побутових потреб електричну і теплову енергію, газ і воду.

  Скачать

Читателям и правообладателям

Все документы представлены исключительно в целях ознакомления и были собраны из открытых источников.

Любое коммерческое и иное использование кроме предварительного ознакомления запрещено