З 1 січня 2017 року на териториї Україні припиняють дію акти санітарного законодавства, видані органами виконавчої влади УРСР та СРСР Кабінет міністрів України визнав такими, що втратили чинність і такими, що не застосовуються на території України, акти санітарного законодавства, видані центральними органами виконавчої влади Української РСР, а також центральними органами виконавчої влади СРСР, прийняті до 1991 року.

Новий стандарт ISO для людей з обмеженими можливостями стосується забезпечення доступності громадських місць і називається ISO 19029:2016 "Проектування для забезпечення доступності. Звукові спрямовуючі сигнали в громадських місцях".

Питні соломинки люди почали використовувати ще в четвертому тисячолітті до нашої ери. З їх допомогою шумери пили пиво. У ті часи деякі соломинки виготовлялися з золота і могли похвалитися інкрустацією у вигляді дорогоцінного каміння. Інші були виготовлені з паперу або трави. Сьогодні подібні вироби виготовляються переважно з пластику. Сучасні пластикові соломинки характеризуються підвищеною гнучкістю і різноманітністю форм, дозволяючи легко пити як фруктовий сік з картонної коробки, так і коктейль з келиха.

10 лютого 2016 року набув чинності Закон України "Про технічні регламенти та оцінку відповідності". Цей Закон визначає правові та організаційні засади розроблення, прийняття та застосування технічних регламентів і передбачених ними процедур оцінки відповідності, а також здійснення добровільної оцінки відповідності. 

законопроект о детском питании 2016В парламент Украины внесен утвержденный Кабмином законопроект "О детском питании", который нацелен на упрощение условий осуществления предпринимательской деятельности в сфере производства детского питания.

Приказом №495 от 25.12.2015 г. Министерства Аграрной политики и продовольствия Украины утвержден государственный логотип Украины для органической продукции и сырья.

   С 20 сентября вводится в действие новая редакция Закона Украине «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів", реализующего основные принципы НАССР.

Опубликован новый международный стандарт ISO / IEC 27040: 2015 «Інформаційні технології. Технології забезпечення безпеки. Безпека зберігання ».

Законодавчий орган Європейського Союзу затвердив з великим відривом новий закон,