Новый стандарт на игровое оборудование

Новий міжнародний стандарт, опублікований Міжнародною організацією з стандартизації (ISO)стосується надувного ігрового обладнання і називається ISO 20187:2016 “Надувное ігрове обладнання. Вимоги до безпеки і методи випробувань”. Документ розроблений фахівцями технічного комітету ISO ТК 83 “Спортивні та інші рекреаційні об’єкти і обладнання”.

Зазначений документ встановлює вимоги до безпеки надувного ігрового обладнання типу “батут” і “гірка”. Він описує заходи щодо усунення ризиків, а також зведення до мінімуму ймовірності нещасних випадків. Стандарт ISO 20187:2016 містить рекомендації, що дозволяють захистити дитину від непередбачуваних небезпек при використанні обладнання за прямим призначенням.

Дія міжнародний стандарт ISO 20187:2016 поширюється на надувне гральне обладнання, призначене для використання дітьми у віці до 14 років під час індивідуальних ігор та ігор в групах. Стандарт не поширюється на надувне устаткування та обладнання для ігор і відпочинку, яке може переміщатися по воді, на повітряноопорні будівлі, на надувні вироби для захисту і порятунку (наприклад, рятувальні круги), а також на інші види надувних іграшок, призначених не для підстрибування і/або ковзання.

Документ також містить вимоги до інформації, яка підлягає внесенню в інструкцію, що входить в комплект поставки розглянутого обладнання. Цільовою аудиторією в даному випадку виступають інженери та інші особи, які беруть участь в проектуванні, виготовленні, транспортуванні, монтажі і введенні в експлуатацію надувного ігрового обладнання.

По материалам Укрметртестстандарт

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *