ДСТУ 1.7:2015

ДСТУ 1.7:2015 (ISO/IEC Guide 21-1:2005, NEQ;) Національний стандарт України. Національна стандартизація. Правила та методи прийняття міжнародних і регіональних нормативних документів


ДСТУ 1.7:2015 Національна стандартизація. Правила та методи прийняття міжнародних і регіональних нормативних документів

Цей стандарт застосовують у разі прийняття міжнародних, регіональних стандартів, кодексів усталеної практики, інших документів, прирівняних до них, у тому числі змін до них міжнародних і регіональних організацій стандартизації як національних стандартів або кодексів усталеної практики.

Положення цього стандарту також застосовують у разі прийняття стандартів, кодексів усталеної практики, інших документів міжнародних та регіональних організацій, за якими Генеральною угодою з тарифів і торгівлі та Світовою організацією торгівлі визнано право приймати такі документи; стандартів, кодексів усталеної практики та інших документів держав, що є членами відповідних міжнародних або регіональних організацій стандартизації, і з якими укладено відповідні міжнародні договори України про співробітництво та проведення робіт у сфері стандартизації, як національних стандартів або кодексів усталеної практики.

Скачать ДСТУ 1.7:2015

Дополнительные материалы:

ДСТУ 1.7:2001

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *