ДСТУ 4466-1:2008 (ISO 14520-1:2006, MOD) Національний стандарт України. Системи газового пожежогасіння. Проектування, монтування, випробування. Технічне обслуговування та безпека Частина 1. Загальні вимоги


ДСТУ 4466-1:2008 Системы газового пожаротушения. Проектирование, монтаж, испытания, техническое обслуживание и безопасность Часть 1. Общие требования

Цим стандартом встановлено вимоги та рекомендації щодо проектування, монтування, випробування, технічного обслуговування та безпеки систем газового пожежогасіння, призначених для протипожежного захисту будинків, підприємств та інших споруд; також у ньому наведено характеристики різних вогнегасних речовин і типів пожеж, для гасіння яких вони є ефективним засобом.

Стандарт поширюється на системи пожежогасіння об’ємним способом, які застосовують для протипожежного захисту будинків, підприємств та інших спеціальних споруд. У таких системах використовують газові вогнегасні речовини, які не проводять струм, після їхнього застосовування відсутній нелеткий залишок. У сьогоденні наявна достатня кількість технічних даних цих вогнегасних речовин, підтверджених відповідними незалежними органами влади. Цей стандарт не стосується систем вибухопридушення.

Цей стандарт не вказує на прийнятність відповідними органами лише перелічених у ньому вогнегасних речовин, оскільки інші вогнегасні речовини можуть бути також прийнятні. У цьому стандарті не йдеться про діоксид вуглецю, оскільки ця речовина є предметом інших міжнародних стандартів. Для прийняття конкретної вогнегасної речовини треба брати до уваги вимоги національних нормативних документів.

Скачать ДСТУ 4466-1:2008

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Предыдущая запись
ДСТУ 3814:2013
Следующая запись
ДСТУ 4578:2006
Меню