ДСТУ 7369:2013 Національний стандарт України. Стічні води. Вимоги до стічних вод і їхніх осадів для зрошування та удобрюванняДСТУ 7369:2013 Сточные воды. Требования к сточным водам и их осадкам для орошения и удобрения

Цей стандарт установлює основні вимоги до стічних вод та їхніх осадів, які використовують для зрошування та удобрювання.

Цей стандарт поширюється на стічні води міст (суміші господарсько-побутових, виробничих, атмосферних, а також близьких до них за складом виробничих стічних вод) та осади, що утворюються у процесі очищання міських стічних вод, і продукцію переробки їх (добрива) на основі осадів.

Стандарт не поширюється на стічні води та осади виробництв хімічної галузі промисловості, зокрема хімічного волокна, хімічних засобів захисту рослин, нафтохімічних підприємств тощо, а також відходів тваринницьких комплексів.

Положення цього стандарту застосовують суб’єкти господарювання, що мають право постачати і використовувати зазначені стічні води та їхні осади для зрошування та удобрювання у сільському господарстві, зокрема й квітникарство, зелене будівництво, у лісових розсадниках, а також для біологічної рекультивації порушених земель.

Скачать ДСТУ 7369:2013


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Предыдущая запись
ДСТУ 7312:2013
Следующая запись
ДСТУ 7394:2013
Меню