ДСТУ ОІМL D 8:2008 (ОІМL D 8:2004, IDТ) Національний стандарт України. Метрологія. Еталони. Вибір, визнання, застосування, зберігання та документація

ДСТУ ОІМL D 8:2008 (ОІМL D 8:2004, IDТ) Национальный стандарт Украины. Метрология. Эталоны. Вибор, признание, применение, хранение и документация

Цей стандарт є тотожний переклад ОІМL D 8:2004, IDТ (Еталони. Вибір, визнання, застосування, зберігання і документація).

У цьому стандарті розглянуто основні положення щодо вибирання, визнання, застосування і зберігання еталонів. Ці положення безпосередньо стосуються повірки (калібрування) засобів вимірювальної техніки в галузях, регламентованих законом, їх також можна використовувати і в нерегламентованих галузях. У цьому стандарті викладено правила підготовлений документації, які мають бути встановлені на будь-який еталон.

Вимоги і документація до еталона також поширюються на пристрої, які входять до складу еталона, залежно від правил його застосування і від способу передавання значення одиниці величини від еталона до інших засобів вимірювальної техніки.

Скачать ДСТУ ОІМL D 8:2008

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Предыдущая запись
ДСТУ ОІМL D 3:2008
Следующая запись
ДСТУ ОІМL D 19:2008
Меню