ДСТУ ІЕС 60706-2:2008 (ІЕС 60706-2:2006, IDT) Національний стандарт України. Ремонтопридатність устатковання. Частина 2. Вимоги до ремонтопридатності та дослідження на етапі проектування та конструювання


ДСТУ ІЕС 60706-2:2008 Ремонтопригодность оборудования. Часть 2. Требования к ремонтопригодности и исследования на этапе проектирования и конструирования

У цьому стандарті розглянуто вимоги до ремонтопридатності, пов’язані з проектуванням і параметрами використовування й зазначено деякі обов’язкові дії для досягнення необхідних характеристик ремонтопридатності та їх взаємозв’язок з плануванням обслуговування. У цій частині визначено загальний підхід у досягненні цих завдань і вказано, як характеристики ремонтопридатності треба визначати у вимогах документа чи у контракті.

Цей стандарт не претендує на повноту рекомендацій щодо конкретизування або укладання контракту з ремонтопридатності. Його ціль — визначити ряд питань щодо того, коли характеристики ремонтопридатності враховують як вимоги під час розробляння чи придбавання виробу.

Стандарт докладно описує подальші дослідження ремонтопридатності на етапах попереднього та докладного проектування і взаємозалежність ремонтопридатності й завдання підтримки технічного обслуговування, описані у відповідних стандартах. Під час проектування також розглянуто питання щодо ремонтопридатності виробу.

Передбачено, що споживачів, які купують елементи обладнання, зацікавить цей стандарт підчас вирішування завдання щодо ремонтопридатності та розробляння програм ремонтопридатності.

Скачать ДСТУ ІЕС 60706-2:2008

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Предыдущая запись
ДСТУ ГОСТ 6651:2014
Следующая запись
ДСТУ ІЕС 60947-4-1:2009
Меню