ДСТУ ІЕС/ІSО 31010:2013 (ІЕС/ІSО 31010:2009,IDТ) Національний стандарт України. Керування ризиком. Методи загального оцінювання ризикДСТУ ІЕС/ІSО 31010:2013 Управление риском. Методы общего оценивания риска

Цей стандарт розроблено, щоб розвинути положення ISO 31000. Він подає настанови щодо вибирання та застосування систематичних методів загального оцінювання ризику.

Загальне оцінювання ризику, що його провадять відповідно до цього стандарту, сприяє іншим видам діяльності з керування ризиком.

Настанови щодо застосування низки методів подано разом із конкретними посиланнями на інші міжнародні стандарти, у яких концепцію та застосування методів описано докладніше.

Цей стандарт не призначено для цілей сертифікації та регуляторних або контрактних цілей.

У цьому стандарті немає конкретних критеріїв ідентифікації потреби в аналізуванні ризику і він не встановлює тип методу аналізування ризику, необхідний для конкретного випадку застосування.

У цьому стандарті охоплено не всі методи, тому, якщо певний метод не подано в ньому, це не означає, що цей метод не є чинний. Те, що певний метод застосовний до конкретної обставини, не означає, що саме цей метод треба обов’язково застосовувати.

Цей стандарт стосується не тільки сфери безпеки. Він є загальним стандартом щодо керування ризиком і будь-які посилання на аспекти безпеки мають тільки інформативний характер. Настанови щодо охоплення аспектів безпеки у стандартах ІЕС наведено в ISO/IEC Guide 51.

Скачать ДСТУ ІЕС/ІSО 31010:2013


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Предыдущая запись
Классификация измерений
Следующая запись
ДСТУ ISO/TS 21749:2013
Меню