ДСТУ EN 13898:2010 (EN 13898:2003+ А1:2009, IDT) Національний стандарт України. Верстати. Металообробні верстати для пиляння холодного металу. Вимоги щодо безпеки


ДСТУ EN 13898:2010 Станки. Металлообрабатывающие станки для распиливания холодного металла. Требования безопасности

Цей стандарт встановлює вимоги та заходи щодо безпеки, застосовні під час проектування, виготовлення та постачання (зокрема монтування, налагоджування, обслуговування та ремонту) верстатів, основною призначеністю яких є розпилювання за допомогою пиляльного леза холодних металів (чорних і кольорових) або об’єктів, складовою частиною яких є холодний метал.

У цьому стандарті прийнято до уваги застосування за призначеністю, логічно передбачене застосування не за призначеністю, налагоджування верстата та встановлення леза, обслуговування і чищення, і вплив цих процесів на безпечність операторів та інших задіяних осіб. Він передбачає можливість доступу до верстата з будь-якої сторони на рівні підлоги і стосується як нормальної роботи, так і випадків несподіваного або ненавмисного запуску.

Цей стандарт застосовний до допоміжних пристроїв, які є невід’ємною складовою частиною верстата. Якщо такий пристрій не є невід’ємною частиною верстата, розробнику, виробнику або постачальнику пристрою треба брати до уваги його передбачене використання і вжити заходів для безпечного приєднання такого пристрою до верстата.

Стандарт застосовний до верстатів для розпилювання (металу), виготовлених після дати його публікації CEN.

Скачать ДСТУ EN 13898:2010

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Предыдущая запись
ГОСТ 20076-2007
Следующая запись
ДСТУ EN 13985:2010
Меню