ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT) Національний стандарт України. Системи управління якістюДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT) Національний стандарт України. Системи управління якістю.

Цей стандарт установлює вимоги до системи управління якістю, якщо організація

a) повинна показати свою здатність постійно надавати продукцію та послуги, які задовольняють вимоги замовника та застосовні законодавчі й регламентувальні вимоги;

b) зорієнтована на підвищення задоволеності замовника завдяки результативному застосовуванню системи, зокрема npoцeciв поліпшування системи та забезпечування відповідності вимогам замовника й застосовним законодавчим i регламентувапьним вимогам.

Уci вимоги цього стандарту — загальні, вони призначені для застосування будь-якою організацією, незалежно від її типу чи розміру, а також від продукції, яку вона постачає, та послуг, які вона надає.

У цьому стандарті термін «продукція» чи «послуга» поширюють лише на продукцію та послуги, які призначено для замовника чи які потребує замовник.

Законодавчі та регламентувальні вимоги може бути подано як правові вимоги.

аудит, вимоги, задокументована інформація, зацікавлені сторони, організація, процес, принципи управління якістю, система управління якістю, якість

Скачать ДСТУ ISO 9001:2015


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Предыдущая запись
ДСТУ ISO 1101:2009
Следующая запись
ДСТУ-Н РМГ 54:2014
Меню