ДСТУ ISO/ІЕС 15910:2012 (ISO/ІЕС 15910:1999, IDТ) Національний стандарт України. Інформаційні технології. Документування програм. Документація користувача


ДСТУ ISO/ІЕС 15910:2012 Информационные технологии. Документирование программ. Документация пользователя

Цей стандарт визначає процес створення документації для комп’ютерних програм, облаштованих інтерфейсом користувача. Така документація охоплює друковану документацію (наприклад, настанови та короткі довідкові картки), діалогову документацію, довідкові текстові та оперативні системи.

З точки зору документування як процесу цей стандарт відповідає стандарту ІSО/ІЕС 12207:1995 «Інформаційні технології: Процеси життєвого циклу програмного забезпечення» як реалізація частини «6.1 Процес документування» стосовно документації користувача.

У разі ефективного застосування цей стандарт буде сприяти розробленню документації, що задовольняє потреби користувачів.

Цей стандарт призначено для використовування виробниками та покупцями документації користувача.

Цей стандарт застосовний не тільки до друкованої документації, а також і до екранів довідки, систем надання допомоги та оперативних текстових систем та систем надання допомоги.

Стандарт призначено для використовування за наявності двох сторін і може застосовуватися, якщо обидві сторони належать до однієї й тієї самої організації.

Стандарт охоплює діапазон випадків, починаючи від неформальної угоди аж до підписання юридично оформленого контракту Він може бути застосований однією стороною як взяті на себе зобов’язання.

Скачать ДСТУ ISO/ІЕС 15910:2012

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Предыдущая запись
ДСТУ ISO 15607:2008
Следующая запись
ДСТУ ISO 16030:2006
Меню